Broushoure-Khadamat

بروشور خدمات کارگزاری بانک کشاورزی
مرکز تماس (call center)
با توجه به گستره‌ي فعالیت شرکت‌هاي کارگزاري و ترجیح مشتریان به ارائه سفارشات غیرحضوري، کارگزاري بانک کشاورزی جهت رفاه بیشتر مشتریان، اقدام به فعال‌سازي کال سنتر (مرکز تماس) اختصاصی خود نموده است.
دانلود بروشور
سامانه معاملاتی اکسیر
جانمایی سفارش ارسالی در صف عرضه و تقاضا: با این امکان کاربر می‌تواند پس از ارسال سفارش خرید یا فروش، محل سفارش خود را در صف عرضه یا تقاضا مشاهده نموده و این جانمایی توسط کاربر به دفعات قابل تکرار می‌باشد.
دانلود بروشور
قراردادهای آتی
قرارداد آتی، قراردادی است که فروشنده براساس آن متعهد می‌شود در سررسید معین، مقدار معینی از کالای مشخص را به قیمتی که الان تعیین می‌کنند بفروشد و در مقابل طرف دیگر قرارداد متعهد می‌شود آن کالا را با آن مشخصات خریداری کند.
دانلود بروشور
واحد کالایی
واحد کالایی کارگزاری بانک کشاورزی با بهره‌گیری از نیروهای مجرب و کاردان از بدو شروع فعالیت بورس کالا توانسته گام‌های بلندی را در جهت رضایت مشتریان برداشته و خود را به عنوان یکی از کارگزاران مطرح بورس کالای ایران معرفی نماید به طوری که همواره بین ده کارگزار اول بورس کالا قرار گرفته است.
دانلود بروشور
معاملات آنلاین اوراق بهادار
با استفاده از معاملات آنلاین امکان دسترسی مستقیم به هسته معاملات و انجام معاملات اوراق بهادار بدون واسطه و در کمترین زمان ممکن فراهم گردیده است. رشد روزافزون فن‌آوری‌های نوین، ایجاد زیرساخت‌های لازم در بورس اوراق بهادار و تمایل سرمایه‌گذاران حرفه‌ای به انجام معاملات، شرکت کارگزاری بانک کشاورزی را برآن داشت تا سامانه معاملات آنلاين را از سال 1389 در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد.
دانلود بروشور
معاملات اوراق بهادار
دستیابی به رشد وتوسعه اقتصادی نیازمند سرمایه‌گذاری است و این مهم نیز مستلزم تجهیز منابع مالی بلندمدت از طریق بازار سرمایه می‌باشد. وجود بورس اوراق بهادار قدرتمند و توسعه‌یافته، علاوه بر افزایش کمی حجم سرمایه‌گذاری و ارتقای کیفیت آنها، موجبات افزایش رشد و توسعه پایدار را نیز فراهم می‌آورد. با ساز و کار بورس اوراق بهادار هر فردی می‌تواند در مالکیت واحدهای تولیدی و تجاری بزرگ مشارکت نماید و از نتایج مشارکت و سرمایه‌گذاری خود به سادگی بهره‌مند شود.
دانلود بروشور
مشاوره پذیرش
شرکت‌ها به دلایل متعددی از قبیل الزام سهامدار عمده، دولت یا نهادهای قانونی، افزایش اعتبار داخلی وبین‌المللی و تقویت برند محصولات جهت استفاده از تسهيلات اعتباری با وثیقه کردن سهام پذیرفته شده در بورس یا تعیین ارزش بازاری سهام شرکت، تمایل دارند در بورس پذیرش شوند.
دانلود بروشور
صندوق سرمایه‌گذاری یکم
صندوق سرمایه‌گذاری یکم کارگزاری بانک کشاورزی با درآمد ثابت و پیش‌بینی حداقل سود (تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار) فعالیت می‌کند.
دانلود بروشور
صندوق سرمایه گذاری باران
صندوق سرمايه‌گذاري باران کارگزاری بانک کشاورزی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار از نوع صندوق‌هاي سرمايه‌گذاري در سهام و در اندازه بزرگ می‌باشد و به منظور سرمایه‌گذاری در سهام و حق تقدم پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار، شرکت فرابورس ایران، و نیز سرمایه‌گذاری در سپرده بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت است.
دانلود بروشور
مشاور عرضه اوراق بهادار
تأمین منابع مالی در ایران به صورت سنتی در شبکه‌ی بانک‌های تجاری و تخصصی انجام می‌شود، اما در سال‌های اخیر و با ظهور صنعت بانکداری سرمایه‌گذاری در کشور، حرکتی نوین به سمت فعال‌سازی ظرفیت‌های نهفته در بازار سرمایه برای تأمین منابع مالی شرکت‌ها و طرح‌ها آغاز شده است.
دانلود بروشور